ad

معرفی و انتشار آثار شما

 

سلام بر شما 

وقت بخیر و لحظات شما سرشار از موفقیت . تلاش می کنیم این وب سایت در آینده یک رسانه تاثیرگذار و   مرجعی برای جلوه های ویژه ، انیمیشن و گرافیک در ایران باشد .

 

 

 

 

الف : انتشار آثار در گالری انجمن ” توسط خود شما ” 

شما می توانید در انجمن سایت عضو شده و شخصا اقدام به درج آثار خود در انجمن کنید .

لینک عضویت در انجمن  

این آثار توسط مدیریت در ” گالری انجمن ” نیز درج خواهد شد و در صورتی که آثار شما استانداردهای بالائی داشته باشد در بخش ” تاپ گالری ” قرار خواهد گرفت . همچنین این آثار در سایت اصلی هم نمایش داده خواهند شد . 

 

 

 

 

ب: انتشار نمونه کارها و آموزش ها در سایت اصلی :

نمونه کارهای خود را  برای ما ارسال کنید . مطالب و آثار شما کاملا محفوظ خواهد بود و در صورت تمایل  شما و رضایت و درخواست شما  نمونه آثار و نمونه کارها در وب سایت منتشر خواهد شد .آموزش های شما را با نام و مشخصات خود شما در این سایت منتشر می کنیم  .

 

امکان انتشار آموزش هایی که قبلا در سایت های خاصی منتشر شده  نیست . آموزش هایی که در متن و محتوای خود به وب سایت ، گروه ، شبکه و کانال خاصی نظر دارند و به قصد تبلیغ در نظر گرفته شده اند نیز در این سایت قابل انتشار نیست .

 

 

 

 

 

 

شرایط  ارسال آثار:

1- حداقل استانداردهای یک کار قابل قبول و با کیفیت را رعایت کنید .

2- یک رزومه کوتاه از خود بیان کنید در نمونه کارها  به معرفی نرم افزارهای  مورد استفاده ، مدت زمان انجام پروژه ،  مدت زمان رندر ، تعداد افراد مشغول در پروژه ، نام دوربین و لنزهای  مورد استفاده و … بپردازید .

3-  روی  فایل های خود مخصوصا فایل های  آموزشی واترمارک بگذارید .

4- فایل های شما باید با کمترین حجم ممکن ارسال شوند .

( اگر حجم فایلهای شما زیاد است لطفا به پارت های کوچک آن را تقسیم کنید  )

5- اگر فایلهای ارسالی شما آموزش  هستند لطفا  نسبت به کیفیت صدا حساس باشید .

6- در نوشتن متن ها از کلمات فارسی استفاده کنید .

7- فایل های خود را در سرور های  Mediafire.com   ,  پرشین گیگ و سایر آپلودسنترها آپلود کرده و لینک دانلود را  ارسال کنید .

((  لطفا فایل را بهمراه  پیوست جی میل ارسال نکنید ))

8- از انتشار مطالبی که به قصد  تبلیغ   در نظر گرفته شده است معذور هستم.

 

 

 

 

کم کردن حداکثری حجم فایل ها:

در صورت امکان از کمپرسور و  فشرده ساز  H264  با بیت ریت  متوسط  مثلا  500  برای کم کردن حجم فایل ها استفاده کنید . این  فشرده ساز و کمپرسور  معجزه می کند . در اکثر موارد اعمال فشرده ساز به صدا نیز  باعث کاهش حجم نهائی می شود .و یک حجم باور نکردنی در اختیار شما خواهد گذاشت . حداکثر حجم قابل قبول  25 الی 35  و نهایتا 40 مگا بایت  است .

 

 

 

ارسال آثار و مطالب:

لطفا در ایمیل های ارسالی شرایط فوق را به دقت مطالعه کنید و ایمیل های فارسی ارسال کنید ….

((  لطفا فایل را بهمراه  پیوست جی میل ارسال نکنید. فایل را در سرورهای مختلف نظیر مدیافایر یا پرشین گیگ آپلود کرده و لینک دانلود آنرا ارسال کنید  ))

●  ایمیل :      Imanbaraty[at]gmail.com

( به جای  [at] از  @  استفاده کنید  – دلیل جلوگیری از اسپم شدن  ) .

 

 

 

زمان رسیدگی :

به درخواست هایی که موارد فوق  را رعایت نکرده باشند پاسخ داده نخواهند شد . و ایمیل هایی که بدون ذکر مشخصات کامل ارسال شوند حتی خوانده نخواهند شد !!! مدت زمان رسیدگی بین 24 تا 48 ساعت  خواهد بود .

 

  با تقدیم شایسته ترین احترام ایمان . ب

 

 

 

ImanVFX - مستقل