ad

درباره ما

ایمان براتی ، مدیر وب سایت ایمان وی اف ایکس هستم . در ابتدا در سال ۱۳۸۱-۱۳۸۲ با فروشگاه اینترنتی www.TarsimStore.com و با ارائه مجلات خارجی در زمینه های متنوعی شروع به فعالیت کردم . متاسفانه شرکت ثبت کننده این دامین با کوتاهی و کم کاری باعث شد که مالکیت دامین فوق از دست ما خارج شود و خوشبختانه این باعث شروع موفقیت های بعدی با دامین www.TarsimPress.com بود . ترسیم پرس جزء اولین نسل وب سایتهای اینترنتی در ارائه محصولات آموزشی و گرافیکی ایران هست .
پس از آن در سال ۱۳۸۹ وب سایت www.ImanVFX.com را راه اندازی کردم . در سال ۱۳۸۹ معدود وب سایت هایی در زمینه VFX – جلوه های بصری مطلب داشتند و شاید تعداد این وب سایتها کمتر از تعداد انگشتان یک دست بود .

معنا و  مفهوم کلمه  ایمان  ( اعتقاد )    انگیزه اصلی  نام گذاری وب سایت بوده  ، هدف این نبوده که یک  اسم شخصی بر روی این وب سایت باشد . به آینده درخشان ویژوال افکت  اعتقاد دارم و بر اساس این اعتقاد کلمه ایمان در کنار کلمه VFX که مخفف جلوه های بصری است قرار گرفت .  از طریق این وب سایت دل مشغولی ها و نوشته های خودم را با شما عزیزان به اشتراک می گذارم . اگر این وب سایت باعث شود حتی یک نفر در سرتاسر این خاک  و این سرزمین ، در بین تمام بی راهه ها ، اطلاعاتی برای پیمودن  مسیر زندگی خود  در زمینه انیمیشن و جلوه های بصری  کسب کند ، همین برای من کافی خواهد بود . دست تک تک شما عزیزان را برای همکاری و  ارائه خدمات بهتر صمیمانه می فشارم .

با تقدیم شایسته ترین احترام
ایمان براتی

  • ایمان یعنی اعتقاد
  • اعتقاد به رویش جوانه در دل سنگ

ImanVFX - مستقل