جلوه های ویژه

 

تبلیغات

DFM Rendering Digitaltutors

ایمان . ب
23 می 2015
یک آموزش افترافکت و آیلستریتور از شاهرخ جهان زاده ! شاهرخ جهان زاده در این آموزش به ساخت یک HUD SciFi در محیط افترافکت و آیلستریتور می پردازد . طی این آموزش بسیاری از مباحث پایه Shape در افترافکت و همچنین مباحث جالبی از نرم افزار Illustrator اشاره شده است.
ایمان . ب
20 می 2015
ترجمه جدید آقای وحید ولایتی گرامی کتاب Lightning Fast Animation In Element 3D است که به پلاگین Element 3D  می پردازد. کتاب Thinking Particles در Cinema 4D و کتاب آموزش XPresso در Cinema 4D نیز از آقای وحید ولایتی مدتی پیش منتشر شد .
ایمان . ب
18 می 2015
پکیج شماره 12 آموزش افترافکت نیز آماده شد . آموزش های افترافکت این پکیج از Digital-Tutors است و بر روی مباحث ویژگی های جدید Element 3D V2 , مت پینتینگ در افترافکت , کروماکی در افترافکت , ترکینگ با Mocha , کار با Mask  و Matte در افترافکت و کار با پلاگین های Color Suite […]
ایمان . ب
14 می 2015
به درخواست کاربران عزیز یک مجموعه کامل آموزش نرم افزار افترافکت از مبانی تا مراحل پیشرفته تدارک دیده شد . با تلاش و یادگیری این مجموعه آموزش افترافکت یک افترافکت کار کامل خواهید شد .
ایمان . ب
7 می 2015
لینک دانلود یک پروژه آماده افترافکت زیبا به نام  Massive City Logo از Videohive برای افترافکت Cs5 , افترافکت Cs6 , افترافکت CC  و بالاتر که با پلاگین Element 3D و همچنین مدل های آسمان خراش Metropolitan  بصورت  Full HD و قابل ویرایش است ، در ادامه تقدیم میشود .
ایمان . ب
30 آوریل 2015
لینک دانلود پروژه آماده افترافکت با نام Videohive Vintage Title Package  که با پلاگین Element3D V2 کار شده در ادامه تقدیم میشود . این پروژه آماده افترافکت با رزولوشن Full HD – 1920×1080 کاملا قابل ویرایش در محیط افترافکت است .
ایمان . ب
17 آوریل 2015
پکیج جدید آموزش افترافکت از دیجیتال تاتورز , FXPHD ,  Tuts+ Premium ,  Udemy  بهمراه 60 عنوان آموزشی جذاب از افترافکت نظیر آموزش گراف ادیتور افترافکت ، آموزش رتوبراش ، آموزش اسکریپت درافترافکتت ، آموزش ترکینگ و … در ادامه تقدیم میشود .
ایمان . ب
12 آوریل 2015
Adobe  از ویژگی های جدید اضافه شده به After Effects CC, Premiere Pro CC, Audition CC, Media Encoder CC, Prelude CC  و SpeedGrade CC در آستانه NAB 2015  رونمائی کرد . 
ایمان . ب
12 آوریل 2015
ویژگی های جدید جالبی برای افترافکت رونمائی شد  ،  چندین ویژگی جدید در بخش پیش نمایش جهت دیدن پیشن نمایش سریع ، قابلیت تشخیص اتوماتیک و  و ترکینگ صورت ، همچنین کتابخانه فایل های چند رسانه ای از جمله ویژگی های جدیدی است که در ادامه به آن پرداخته شده است .
ایمان . ب
8 آوریل 2015
لینک دانلود پروژه آماده افترافکت از Videohive به نام  Multi-Purpose Slideshow دارای کاربرد همه منظوره در چهار نسخه مختلف بصورت Full HD 1920×1080  کاملا ماژولار سازگار با After Effects CS5.5 بدون نیاز به پلاگین و قابل ویرایش در ادامه تقدیم میشود .
در صورت داشتن کدهای آمارگیر دراینجا قرار دهید