جلوه های ویژه

 

تبلیغات

Cinema Digital Cinema Digital After Effects Tutorial دیجیتال جویس , Digital Juice Drag And Drop Series 3

ایمان . ب
18 اکتبر 2014
دانلود یک پروژه آماده افترافکت از ویدئوهایو – Videohive برای اهالی افترافکت ….. پروژه آماده افترافکت با نام Videohive Crystalius Cube Logo از Videohive با رزولوشن FullHD 1920*1080 با فریم ریت – 30 fps و بدون نیاز به پلاگین در ادامه تقدیم میشود .
ایمان . ب
10 اکتبر 2014
ویژگی های جدید Element 3D V2 و اندروکرایمر ! رفع محدودیت کار با 5 گروه از مدل های سه بعدی در کنار اضافه شدن امکان سایه و حالت Mirror از مهمترین ویژگی های جدید Element 3D V2 است . با ویژگی های توسعه یافته متریال و تکسچرینگ گوئی یک Vray کوچک در دل افترافکت جای […]
ایمان . ب
3 اکتبر 2014
یک پروژه آماده افترافکت انتزاعی بسیار زیبا از ویدئوهایو – Videohive  جهت ایجاد اسلایدشو و قابل استفاده در میکس و مونتاژ ، تیزر تبلیغاتی و …  در ادامه تقدیم میشود . این پروژه آماده افترافکت با نام Abstract Slideshow توسط Videohive منتشر شده است .
ایمان . ب
29 سپتامبر 2014
به درخواست کاربران عزیز یک مجموعه کامل آموزش نرم افزار افترافکت از مبانی تا مراحل پیشرفته تدارک دیده شد . با تلاش و یادگیری این مجموعه آموزش افترافکت یک افترافکت کار کامل خواهید شد .
ایمان . ب
29 سپتامبر 2014
در این آموزش یک اتاق کنترل علمی و تخیلی ( Sci-Fi ) به شکل فیلم های هالیوود با استفاده از نرم افزار افترافکت و محصولات دیجیتال جویس ( Digital juice )  یعنی موشن دیزاینر ( Motion designer ) می سازیم.
ایمان . ب
27 سپتامبر 2014
مجموعه عظیم آموزشی افترافکت از AeTutsPlus  با انواع آموزشهای جالب در زمینه جلوه های ویژه و  موشن گرافیک در این پست تقدیم به همه علاقمندان افترافکت می شود .
ایمان . ب
26 سپتامبر 2014
اندروکرایمر از ویدئوکوپایلت در آستانه ارائه پلاگین Element 3D V2 : امروز خوشحالم که خبر انتشار نسخه بعدی و بزرگ Element 3D V2 را اعلام میکنم . این نوامبر ما به جهت ارائه آخرین پلاگین خود به دنیا ، بسیار هیجان زده هستیم .
ایمان . ب
16 سپتامبر 2014
سری جدید پلاگین های افترافکت CC 2014 بهمراه یک سری کاملا جدید از پلاگین ها و اسکریپت ها  درادامه تقدیم میشود . در این مجموعه سری کامل Trapcode  , Red Giant Universe 1.2 بهمراه یک پکیج کامل افکت های Glitch   نیز ارائه شده است .
ایمان . ب
16 سپتامبر 2014
MovieType یک مجموعه همه کاره برای  Element 3d و افترافکت شاملمتریال های حرفه ای ، موشن و حرکات زیبای از پیش طراحی شده ، بکراندهای فانتزی ، Bevel و لبه های جذاب برای متن های سه بعدی  و همچنین در کنار این محصول  مدل های سه بعدی بسیار   با کیفیت  در ادامه تقدیم میشود.
ایمان . ب
16 سپتامبر 2014
Red Giant Universe  یک پکیج از پلاگین ها و نرم افزارهاست که به تازگی توسط Red Giant رونمائی شده و در حال بروزرسانی است . در ادامه  فایل ویدئویی ویژگی های جدید اضافه شده در نسخه  Red Giant Universe 1.2  مشاهده خواهید کرد .
در صورت داشتن کدهای آمارگیر دراینجا قرار دهید