جلوه های ویژه

 

آخرین ارسال های انجمن

  تبلیغات

  MotionPulse Videocopilot دیجیتال جویس , Digital Juice

  ایمان . ب
  19 جولای 2014
  ویدئوکوپایلت به تازگی یک Patch جدید با عنوان (490)  Element 3D 1.6.2 ارائه کرده که در آن باگ های بسیار مهمی برطرف شده اند  . خبرهایی  نیز زمزمه شده که  Element 3D V2 نیز به زودی منتشر خواهد شد !
  ایمان . ب
  13 جولای 2014
  در این آموزش آقای کارگردان Stu Maschwitz  قابلیت جدید Mask Tracking  در افترافکت CC 2014 را آموزش می دهد . همچنین نحوه تصحیح رنگ و ایجاد یک جلوه زیبا با پلاگین های  Colorista II و Magic Bullet Looks 2.5 نمایش داده میشود .
  ایمان . ب
  28 ژوئن 2014
  انجین Ray-Traced 3D آمده بود تا دنیای جدیدی را برای کاربران افترافکت رقم بزند . Adobe پایان این پروژه را اعلام کرد .Ray-Traced 3D دیگر توسعه نخواهد یافت .
  ایمان . ب
  15 ژوئن 2014
  نسخه جدید پلاگین تویکستور  REVisionFX Twixtor Pro 6.1.0 در ادامه تقدیم میشود . پلاگین تویکستور Twixtor Pro یک پلاگین ممتاز جهت کاهش سرعت ، افزایش سرعت ، تغییر فریم ریت و … است . بیشترین کاربرد آن جهت ایجاد اسلوموشن های نرم است .
  ایمان . ب
  13 ژوئن 2014
  پکیج جدید پروژه آماده افترافکت  از ویدئو هایو – Videohive که در واقع پکیج شماره 4 فروشگاه است و شامل  زیباترین پروژه های جمع آوری شده در سال 2014 از Videohive  است در ادامه تقدیم میشود .
  ایمان . ب
  1 ژوئن 2014
  یک بانک فوق العاده از انواع پروژه های جذاب افترافکت بهمراه یک آپدیت جدید از لوگوهای سینماتیک به همه فعالان عرصه تیزر تبلیغاتی ، برنامه سازی ، میکس و مونتاژ و …  تقدیم می شود .
  ایمان . ب
  29 می 2014
  ImanVFX یک هفته قبل ،  پیش گوئی کرد که پلاگین جدیدی به نام Color Vibrance از Videocopilot منتشر خواهد شد ! در پیش گوئی آمد که این پلاگین افترافکت کاملا رایگان است ! الهامات غیبی و پیش گوئی های ImanVFX  را جدی بگیرید !
  ایمان . ب
  15 می 2014
  پکیج جامع و کامل MotionPulse BlackBox  که شامل تمام 5 پکیج افکت های صوتی سینماتیک و مدرن  ویدئوکوپایلت است بهمراه پکیج کامل  Shockwave  که شامل فوتیج های پارتیکلی است  در ادامه تقدیم می شود .
  ایمان . ب
  14 می 2014
  یک پروژه آماده افترافکت از Videhive  به نام Brush Photo در ادامه تقدیم می شود . پروژه افترافکت  Brush Photo با سایز  HD 1280×720 و با 11 محل قرار گیری عکس و 40 محل قرارگیری متن  یک پروژه افترافکت بینظیر برای شماست .
  ایمان . ب
  8 می 2014
  در این تاریخ هنوز  اندروکرایمر و  وب سایت ویدئوکوپایلت – Videocopilot  انتشار پلاگین جدید و رایگان Color Vibrance را اعلام نکرده و 95 درصد ساکنان افترافکت کار کره زمین از این موضوع بی اطلاع هستند ! اما شما جز 5 درصد خوش شانس هستید.
  در صورت داشتن کدهای آمارگیر دراینجا قرار دهید