جلوه های ویژه

 

تبلیغات

آموزش افترافکت , آموزش ادیوس Iranian 3D Model دیجیتال جویس , Digital Juice  Digital Juice Drag And Drop میکس و مونتاژ , میکس و مونتاژ فیلم عروسی

ایمان . ب
21 آوریل 2014
ویدئوکوپایلت و بازهم ویدئوکوپایلت ! اخبار جدیدی برای عاشقان افترافکت از videocopilot در راه هست . اندروکرایمر پس از حضور در Nab 2014  با MotionPulse  و یک آموزش برای پلاگین Heat Distortion   باز هم برای کاربران افترافکت سورپرایزهایی دارد .
ایمان . ب
11 آوریل 2014
Adobe  ویژگی های جدید نسخه بعدی  افترافکت CC و پریمیر پرو CC را در NAB 2014 به نمایش گذاشت . ویژگی های جدید افترافکت و پریمیر پرو CC باز هم یک بازی با ابزارهای درونی نرم افزارهاست  و به هیچ وجه  در حد و اندازه  ارائه در Nab 2014 نیستند .
ایمان . ب
10 آوریل 2014
آموزش جامع  افترافکت CC مجموعه کاملی است که به تمام زوایای اصول پایه افترافکت ، ویژگی های جدید افترافکت CC ، ارتباط افترافکت با Cinema 4D ، ابزار جدید Cineware  ، پلاگین C4dLite  ، رتوسکوپی ، کروماکی ، مت پینتینگ ، موشن گرافیک  و جلوه های ویژه با افترافکت CC می پردازد .   . […]
ایمان . ب
8 مارس 2014
یک پروژه آماده افترافکت از Videohive به نام Epic Sci-Fi Title سازگار با افترافکت Cs5 – افترافکت CS6 – افترافکت CC و بالاتر   و رزولوشن  1920×1080 در ادامه تقدیم می شود . این پروژه آماده افترافکت در دو نسخه Dramatic و  Cinematic است و  برای اجرا به پلاگین Element 3d و Optical Flares نیاز […]
ایمان . ب
4 مارس 2014
یک بانک فوق العاده از انواع پروژه های جذاب افترافکت بهمراه یک آپدیت جدید از لوگوهای سینماتیک به همه فعالان عرصه تیزر تبلیغاتی ، برنامه سازی ، میکس و مونتاژ و …  تقدیم می شود .
ایمان . ب
2 مارس 2014
Red Giant ارائه دهنده پلاگین هایی نظیر    Knoll Light Factory EZ, Holomatrix, Retrograde,  و  ToonIt  در اقدامی جدید طرح ویژه  Universe را معرفی کرد .  در ادامه توضیحات Red Giant Universe ارائه می شود ، همچنین ویدئو زیبا و جالب  معرفی سیستم  Red Giant Universe  را نیز از دست ندهید .
ایمان . ب
16 فوریه 2014
یک پروژه آماده افترافکت بسیار بسیار زیبا  از ویدئوهایو به نام   Multi Video & Multi Text Logo Formation  که برای اجرا نیاز به پلاگین TRAPCODE FORM دارد ، درادامه تقدیم می شود . این پروژه آماده افترافکت در افترافکت CC و افترافکت Cs6 قابل اجرا است .
ایمان . ب
12 فوریه 2014
Videocopilot ! و باز هم ویدئوکوپایلت ! …… اندرو کرایمر – Andrew Kramer آموزش 147 ویدئوکوپایلت برای ادوب افترافکت را منتشر کرد . این آموزش با عنوان اصلی :  147. Advanced 3D Light Rays  برای نرم افزار افترافکت ارائه شده است .
ایمان . ب
9 فوریه 2014
مجموعه جدید آموزش افترافکت  با آموزش هایی سرتاسر تکنیک شامل آموزش های موشن گرافیک و آموزش های جلوه های ویژه بهمراه یک سری پلاگین خاص در ادامه تقدیم به همه علاقمندان می شود
ایمان . ب
8 فوریه 2014
اولین بلاگ شو – Blog Show در سال 2014 از ویدئوکوپایلت , Videoccopilot  منتشر شد . اندرو کرایمر در این بلاگ شو طرز ساخت نورهای حجمی را نمایش می دهد . نورهای حجمی در ساخت موزیک ویدئو ، فیلم های سینمائی و … به طرز گسترده ای  استفاده  می شود .
در صورت داشتن کدهای آمارگیر دراینجا قرار دهید