جلوه های ویژه

 

تبلیغات

Davinci Resolve Tutorial Cinema Digital مدلسازی پروژه های سه بعدی دیجیتال جویس , Digital Juice

ایمان . ب
18 نوامبر 2014
Andrew Kramer تاریخ انتشار رسمی Element 3D V2 توسط Videocopilot.net را اعلام کرد . براساس اعلام موضع جدید اندروکرایمر تاریخ انتشار رسمی Element 3D V2 به تعویق افتاد . 2 دسامبر باید منتظر انتشار نسخه  Element 3D V2 باشیم !
ایمان . ب
16 نوامبر 2014
مجموعه بسیار عظیم و بزرگ از جدیدترین پروژه های آماده افترافکت – After Effects Projects از ویدئوهایو – Videohive  با رزولوشن HD , کیفیت عالی و قابلیت ویرایش با کاربرد همه منظوره در ادامه تقدیم میشود .
ایمان . ب
14 نوامبر 2014
قلب ها برای که به صدا درآمده اند ؟ ویدئوکوپایلت ؟ اندروکرایمر ؟ Element 3D V2 ؟ افترافکت ؟  در نوامبر 2014 حتی با شنیدن صدای قلب ها می توان تشخیص داد که نرم افزار مورد استفاده شخص مقابل افترافکت هست یا خیر ! از پلاگین Element 3D استفاده میکند یا خیر !
ایمان . ب
13 نوامبر 2014
ساعاتی مانده تا عرضه JetStrike !!  تور ویدئویی پکیج JetStrike ویدئوکوپایلت شامل انواع  جت های جنگی و جت های مسافربری قابل استفاده در پلاگین Element 3d  و محیط افترافکت  را در ادامه خواهیم داشت .
ایمان . ب
10 نوامبر 2014
لینک مستقیم دانلود پروژه آماده افترافکت از Videohive  به نام  Dark Spirit Logo Reveal  در ادامه تقدیم میشود . این پروژه آماده افترافکت از Videohive سازگار با After Effects cs5  ,cs5.5 , CS6 , CC , CC 2014 استو برای اجرا نیاز به پلاگین Element 3D دارد .
ایمان . ب
10 نوامبر 2014
پس از مدتها Red Giant مجددا یک آموزش جالب دیگر برای افترافکت ارائه کرد . این آموزش افترافکت از Red Giant به موضوع ترانزیشن Glitch بر روی متن می پردازد . Aharon Rabinowitz از Red Giant مدرس این آموزش افترافکت هست .
ایمان . ب
10 نوامبر 2014
MovieType یک مجموعه همه کاره برای  Element 3d و افترافکت شاملمتریال های حرفه ای ، موشن و حرکات زیبای از پیش طراحی شده ، بکراندهای فانتزی ، Bevel و لبه های جذاب برای متن های سه بعدی  و همچنین در کنار این محصول  مدل های سه بعدی بسیار   با کیفیت  در ادامه تقدیم میشود.
ایمان . ب
8 نوامبر 2014
پلاگین Pixel Cloud در افترافکت ! ….. این باربه همت آقای  سجاد جهانگیری از کانال افترافکت در خدمت شما هستیم ! نکات ناب و طلائی Relight و Depth Map با پلاگین Pixel Cloud در افترافکت را در ادامه خواهیم داشت !
ایمان . ب
29 اکتبر 2014
به درخواست کاربران عزیز یک مجموعه کامل آموزش نرم افزار افترافکت از مبانی تا مراحل پیشرفته تدارک دیده شد . با تلاش و یادگیری این مجموعه آموزش افترافکت یک افترافکت کار کامل خواهید شد .
ایمان . ب
29 اکتبر 2014
یک پروژه آماده افترافکت برای میکس و مونتاژ از Videohive …. اگر برای میکس و مونتاژ به دنبال یک پروژه اسلایدشو – Slideshow  جهت نمایش تصاویر و حتی ویدئوهای خود هستید ، پروژه The Wedding از Videohive بصورت Full HD 1920×1080 در ادامه تقدیم میشود .
در صورت داشتن کدهای آمارگیر دراینجا قرار دهید