جلوه های ویژه

 

تبلیغات

Parsan Academy mDusts 2 , MotionVFX mDusts 2 Matte Magic Series 2

ایمان . ب
27 فوریه 2015
یک آموزش افترافکت و آیلستریتور از شاهرخ جهان زاده ! شاهرخ جهان زاده در این آموزش به ساخت یک HUD SciFi در محیط افترافکت و آیلستریتور می پردازد . طی این آموزش بسیاری از مباحث پایه Shape در افترافکت و همچنین مباحث جالبی از نرم افزار Illustrator اشاره شده است.
ایمان . ب
17 فوریه 2015
تیزر آموزش جدید ویدئوکوپایلت به نام شهر ویران – Destroyed City منتشر شد !  ورود به دنیای هالیوود با افترافکت  ! در آخرین مصاحبه ای که اندروکرایمر از ویدئوکوپایلت  داشت یک جمله طلائی بیان کرد : فقط محدودیت باعث پیشرفت ما شد !
ایمان . ب
6 فوریه 2015
پکیج جدید آموزش افترافکت از دیجیتال تاتورز , FXPHD ,  Tuts+ Premium ,  Udemy  بهمراه 60 عنوان آموزشی جذاب از افترافکت نظیر آموزش گراف ادیتور افترافکت ، آموزش رتوبراش ، آموزش اسکریپت درافترافکتت ، آموزش ترکینگ و … در ادامه تقدیم میشود .
ایمان . ب
5 فوریه 2015
در ادامه پلاگین و همچنین فایل ویدئویی معرفی کامل   Magic Bullet Suite 12   تقدیم میشود ،  که متشکل از 7 ابزار مهم است که در پست پرداکشن و نهائی سازی تایم لاین یک ادیتور در موارد تصحیح رنگ ، ایجاد Look های سینمائی و در بخش رتوش و Beauty تاثیر فراوانی دارند .
ایمان . ب
2 فوریه 2015
لینک دانلود پروژه آماده افترافکت Videohive به نام One Hour Photo برای افترافکت Cs4 , افترافکت Cs5 , افترافکت Cs6 و افترافکت CC و بالاتر در ادامه تقدیم میشود . این پروژه آماده افترافکت بصورت Full HD و کاملا قابل ویرایش هست .
ایمان . ب
25 ژانویه 2015
لینک دانلود پروژه آماده افترافکت زیرنویس های گرافیکی و متحرک  از ویدئوهایو – Videohive به نام Clean Lower Thirds در ادامه تقدیم میشود .  این پروژه به رزولوشن Full HD  و سازگار با افترافکت Cs3 , افترافکت Cs4 , افترافکت Cs5 تا افترافکت CC 2014 و بالاتر هست .
ایمان . ب
4 ژانویه 2015
لینک دانلود پلاگین Element 3D V2  , لینک دانلود Video copilot backlight environments & light maps و همچنین لینک دانلود  Video copilot motion design v2 در ادامه ارائه شده است .
ایمان . ب
1 ژانویه 2015
بخش دوم مروری بر Element 3D V2 نسخه اورجینال  با عنوان پرسپولیس آماده شد  ! همانطور که در بخش یک گفته شد ، نسخه اورجینال Element 3D V2 در روز انتشار توسط آقای علی رضائی از فعالان تولیدات ویدئویی شیراز خریداری شد .
ایمان . ب
7 دسامبر 2014
در روز انتشار رسمی Element 3D V2 توسط ویدئوکوپایلت یکی از دوستان به نام  آقای علی رضائی از شیراز نسخه اورجینال Element 3D V2 و  Pro shader 2 را به قیمت تقریبی 850 هزار تومان خریداری کردند .  در ادامه مروری بر نسخه اورجینال داریم .
ایمان . ب
3 دسامبر 2014
5 طلوع در یک روز  ! Element 3D V2 !  Motion Design 2 ! Pro Shaders 2 ! BackLight ! طلوع کردند !  صبح روز چهارشنبه 12 آذرماه 1393 آسمان شاهد پنج خورشید بود !  5 طلوع نورانی ! 5 خورشید با نورهایی از امید به آینده !
در صورت داشتن کدهای آمارگیر دراینجا قرار دهید