جلوه های ویژه

 

تبلیغات

cinemadigital vijecorp.com Matte Magic Series 2 mDusts 2 , MotionVFX mDusts 2

ایمان . ب
12 آوریل 2015
Adobe  از ویژگی های جدید اضافه شده به After Effects CC, Premiere Pro CC, Audition CC, Media Encoder CC, Prelude CC  و SpeedGrade CC در آستانه NAB 2015  رونمائی کرد . 
ایمان . ب
12 آوریل 2015
ویژگی های جدید جالبی برای افترافکت رونمائی شد  ،  چندین ویژگی جدید در بخش پیش نمایش جهت دیدن پیشن نمایش سریع ، قابلیت تشخیص اتوماتیک و  و ترکینگ صورت ، همچنین کتابخانه فایل های چند رسانه ای از جمله ویژگی های جدیدی است که در ادامه به آن پرداخته شده است .
ایمان . ب
9 آوریل 2015
ترجمه جدید آقای وحید ولایتی گرامی کتاب Lightning Fast Animation In Element 3D است که به پلاگین Element 3D  می پردازد. کتاب Thinking Particles در Cinema 4D و کتاب آموزش XPresso در Cinema 4D نیز از آقای وحید ولایتی مدتی پیش منتشر شد .
ایمان . ب
8 آوریل 2015
لینک دانلود پروژه آماده افترافکت از Videohive به نام  Multi-Purpose Slideshow دارای کاربرد همه منظوره در چهار نسخه مختلف بصورت Full HD 1920×1080  کاملا ماژولار سازگار با After Effects CS5.5 بدون نیاز به پلاگین و قابل ویرایش در ادامه تقدیم میشود .
ایمان . ب
6 مارس 2015
سری جدید پلاگین های GenArts  برای افترافکت به تازگی  عرضه شد . در ادامه  لینک دانلود پلاگین Sapphire AE v8.0 CE Win64 برای افترافکت 64 بیت  تقدیم میشود . در این نسخه از پلاگین Sapphire AE v8.0 پنجره قدرتمند ساخت افکت هاو ترنزیشن ها را خواهید داشت !
ایمان . ب
1 مارس 2015
یک پروژه آماده افترافکت از Videohive  به نام Organic Cell با پلاگین Element 3D در ادامه تقدیم میشود . پروژه آماده افترافکت Organic Cell سازگار با After Effects CS4 و بالاتر و با رزولوشن Full HD 1920 × 1080 و کاملا قابل ویرایش است .
ایمان . ب
28 فوریه 2015
یک آموزش افترافکت و آیلستریتور از شاهرخ جهان زاده ! شاهرخ جهان زاده در این آموزش به ساخت یک HUD SciFi در محیط افترافکت و آیلستریتور می پردازد . طی این آموزش بسیاری از مباحث پایه Shape در افترافکت و همچنین مباحث جالبی از نرم افزار Illustrator اشاره شده است.
ایمان . ب
6 فوریه 2015
پکیج جدید آموزش افترافکت از دیجیتال تاتورز , FXPHD ,  Tuts+ Premium ,  Udemy  بهمراه 60 عنوان آموزشی جذاب از افترافکت نظیر آموزش گراف ادیتور افترافکت ، آموزش رتوبراش ، آموزش اسکریپت درافترافکتت ، آموزش ترکینگ و … در ادامه تقدیم میشود .
ایمان . ب
5 فوریه 2015
در ادامه پلاگین و همچنین فایل ویدئویی معرفی کامل   Magic Bullet Suite 12   تقدیم میشود ،  که متشکل از 7 ابزار مهم است که در پست پرداکشن و نهائی سازی تایم لاین یک ادیتور در موارد تصحیح رنگ ، ایجاد Look های سینمائی و در بخش رتوش و Beauty تاثیر فراوانی دارند .
ایمان . ب
4 فوریه 2015
تیزر آموزش جدید ویدئوکوپایلت به نام شهر ویران – Destroyed City منتشر شد !  ورود به دنیای هالیوود با افترافکت  ! در آخرین مصاحبه ای که اندروکرایمر از ویدئوکوپایلت  داشت یک جمله طلائی بیان کرد : فقط محدودیت باعث پیشرفت ما شد !
در صورت داشتن کدهای آمارگیر دراینجا قرار دهید