جلوه های ویژه

 

تبلیغات

Cinema Digital دیجیتال جویس , Digital Juice Drag And Drop Series 3

ایمان . ب
30 اکتبر 2014
پس از مدتها Red Giant مجددا یک آموزش جالب دیگر برای افترافکت ارائه کرد . این آموزش افترافکت از Red Giant به موضوع ترانزیشن Glitch بر روی متن می پردازد . Aharon Rabinowitz از Red Giant مدرس این آموزش افترافکت هست .
ایمان . ب
29 اکتبر 2014
یک پروژه آماده افترافکت برای میکس و مونتاژ از Videohive …. اگر برای میکس و مونتاژ به دنبال یک پروژه اسلایدشو – Slideshow  جهت نمایش تصاویر و حتی ویدئوهای خود هستید ، پروژه The Wedding از Videohive بصورت Full HD 1920×1080 در ادامه تقدیم میشود .
ایمان . ب
18 اکتبر 2014
دانلود یک پروژه آماده افترافکت از ویدئوهایو – Videohive برای اهالی افترافکت ….. پروژه آماده افترافکت با نام Videohive Crystalius Cube Logo از Videohive با رزولوشن FullHD 1920*1080 با فریم ریت – 30 fps و بدون نیاز به پلاگین در ادامه تقدیم میشود .
ایمان . ب
14 اکتبر 2014
ویژگی های جدید Element 3D V2 و اندروکرایمر ! رفع محدودیت کار با 5 گروه از مدل های سه بعدی در کنار اضافه شدن امکان سایه و حالت Mirror از مهمترین ویژگی های جدید Element 3D V2 است . با ویژگی های توسعه یافته متریال و تکسچرینگ گوئی یک Vray کوچک در دل افترافکت جای […]
ایمان . ب
3 اکتبر 2014
یک پروژه آماده افترافکت انتزاعی بسیار زیبا از ویدئوهایو – Videohive  جهت ایجاد اسلایدشو و قابل استفاده در میکس و مونتاژ ، تیزر تبلیغاتی و …  در ادامه تقدیم میشود . این پروژه آماده افترافکت با نام Abstract Slideshow توسط Videohive منتشر شده است .
ایمان . ب
29 سپتامبر 2014
به درخواست کاربران عزیز یک مجموعه کامل آموزش نرم افزار افترافکت از مبانی تا مراحل پیشرفته تدارک دیده شد . با تلاش و یادگیری این مجموعه آموزش افترافکت یک افترافکت کار کامل خواهید شد .
ایمان . ب
29 سپتامبر 2014
در این آموزش یک اتاق کنترل علمی و تخیلی ( Sci-Fi ) به شکل فیلم های هالیوود با استفاده از نرم افزار افترافکت و محصولات دیجیتال جویس ( Digital juice )  یعنی موشن دیزاینر ( Motion designer ) می سازیم.
ایمان . ب
27 سپتامبر 2014
مجموعه عظیم آموزشی افترافکت از AeTutsPlus  با انواع آموزشهای جالب در زمینه جلوه های ویژه و  موشن گرافیک در این پست تقدیم به همه علاقمندان افترافکت می شود .
ایمان . ب
26 سپتامبر 2014
اندروکرایمر از ویدئوکوپایلت در آستانه ارائه پلاگین Element 3D V2 : امروز خوشحالم که خبر انتشار نسخه بعدی و بزرگ Element 3D V2 را اعلام میکنم . این نوامبر ما به جهت ارائه آخرین پلاگین خود به دنیا ، بسیار هیجان زده هستیم .
ایمان . ب
16 سپتامبر 2014
سری جدید پلاگین های افترافکت CC 2014 بهمراه یک سری کاملا جدید از پلاگین ها و اسکریپت ها  درادامه تقدیم میشود . در این مجموعه سری کامل Trapcode  , Red Giant Universe 1.2 بهمراه یک پکیج کامل افکت های Glitch   نیز ارائه شده است .
در صورت داشتن کدهای آمارگیر دراینجا قرار دهید