ImanVFX

 

تبلیغات

آموزش افترافکت آموزش جامع افترافکت فروشگاه محصولات آموزشی و گرافیکی

آموزش ترمیم عکس و تصویر با فتوشاپ از لیندا

  • تاریخ: 24 Nov 2011

آموزش ترمیم تصویر با فتوشاپ

یک دوره بسیار عالی برای ترمیم و رتوش تصویر با استفاده از نرم افزار فتوشاپ از سری آموزش های لیندا ( Lynda.com ) بصورت کاملا تصویری و کاملا عملی  برای علاقمندان این هنر تقدیم می شود

در این دوره مدرس لیندا به شما آموزش می دهد که چگونه تصاویر قدیمی و آسیب دیده  را چگونه دستکاری و ترمیم کنید بطوریکه بازگردانده شوند و کیفیت قابل قبولی داشته باشند . ایمان هستم مدیر وب سایت www.imanvfx.com  و امیدوار هستم مطالب مورد رضایت شما هم قرار گیرد . کار بر روی تصاویر اسکن شده برای رفع عیوب آنها با استفاده از ابزار های مختلف فتوشاپ از جمله Clone Stamp انجام می گیرد . و ترمیم  عیوب  متداولی مانند لکه دار شدن تصویر یا چین خوردن کاغذ تصویر به نمایش گذاشته می شود .

.

آموزش ترمیم تصویر با فتوشاپ

.

آموزش ترمیم تصویر با فتوشاپ

.

همچنین بر روی تکنیک های حرفه ای تری نظیر بازسازی بخش های از دست رفته تصویر مانند بازسازی تصاویری از بخش های صورت که  پاره شده و در دسترس نیست !!! . مباحثی مانند بازسازی کانال های رنگی در یک تصویر سیاه و سفید ، رنگی کردن تصاویر سیاه و سفید ، ترمیم رنگ قرمز چشم ، احیاء تصاویر پاره شده ، تصحیح مشکلات رنگ ، کار با منحنی ها در فتوشاپ ، شفاف کردن تصاویر و مقایسه قبل و بعد تصاویر از آموزش های این مجموعه هست .این مجموعه آموزشی در حدود 4 ساعت و بصورت کاملا تصویری و با حجم 800 MB  و دارای فایل های پروژه های آموزش داده شده با حجم  465 MB است . این دوره آموزشی برای نرم افزار فتوشاپ می باشد .

.

اطلاعات تکنیکی :

.

Lynda.com – Photo Restoration with Photoshop

Intermediate | 3h 54m | 800 MB | Project Files 465 MB | Required Software: Adobe Photoshop

.

لینک دانلود آموزش ترمیم عکس و تصویر با فتوشاپ از لیندا

Lynda.com – Photo Restoration with Photoshop

ایمان براتی

ایمان یعنی اعتقاد ...... اعتقاد به رویش جوانه در دل سنگ ! .....

دیدن مطالب - وب سایت

دنبال کنید
Facebook


در صورت داشتن کدهای آمارگیر دراینجا قرار دهید